Adwords + Analityka = Efekt

Kreatywne kampanie Google Adwords
oparte o analitykę internetową.

Nazywam się Wojciech Sroka i prowadzę pierwszą w Polsce agencję specjalizującą się w obsłudze branży hotelarskiej w zakresie programu Google Adwords. Zbudowałem zespół profesjonalistów, który tworzy kampanie reklamowe generujące sprzedaż. Należymy do elitarnego grona Google Partners Premium. Mamy nietuzinkowe pomysły dla segmentu B2C oraz sprawdzone metody pozyskiwania klientów B2B.Tworzymy wysokiej jakości kampanie Adwords minimalizujące koszty i maksymalizujące zwrot z inwestycji. Dysponujemy własnymi narzędziami optymalizacyjnymi dla branży hotelarskiej i jednym z najbardziej zaawansowanych systemów raportowania, sprawiając, że nasze działania są w pełni czytelne i efektywne. Nasza wąska specjalizacja w obsłudze programów Google dla hotelarstwa sprawia, że w tym co robimy, doszliśmy do perfekcji.

OFERTA

Oferujemy rozwiązania pozwalające na efektywne pozyskiwanie Gości indywidualnych i biznesowych.
Tworzymy innowacyjne kampanie w Google przynoszące mierzalne korzyści!

Google Adwords dla hotelarstwa

Masz kampanie w Google które nie przynoszą rezultatów? Poprowadzimy je z gwarantowaną skutecznością obniżenia kosztów i podniesienia ich jakości. A może Twój hotel nie korzysta jeszcze z Google Adwords? Zobacz nasze innowacyjne rozwiązania dla Gości indywidualnych i biznesowych.

Audyty kampanii Google Adwords

Twoje kampanie wymknęły się spod kontroli? Brak efektów lub raport ze słabymi wynikami zwalił Cię z nóg? Wyszukiwane hasła pokazują jakie ogromne środki marnujesz? Potrzebny Ci jest audyt dotychczasowych działań, który wskaże możliwe błędy i problemy w prowadzonych kampaniach.

Analityka internetowa dla hoteli

Masz problem z analizą dostępnych danych dotyczących działań marketingowych? Potrzebujesz szczegółowego raportu o użytkownikach swojej strony? Chciałbyś się dowiedzieć jak wygląda ścieżka do zakupu lub jak trafnie inwestować środki w kampanie online? Analityka odpowiada na pytania ważne dla Twojego hotelu.

Optymalizacja współczynnika konwersji

Narzekasz na małą liczbę rezerwacji lub wiesz, że mogłoby ich być więcej? Twoi Klienci rozpoczynają proces rezerwacji ale go nie kończą? Brakuje Ci zapytań konferencyjnych pomimo wydatków na reklamę w segmencie b2b? Być może strona Twojego hotelu wymaga optymalizacji współczynnika konwersji.
Wojciech Sroka jest wysokiej klasy ekspertem w zakresie promocji hotelu w Internecie.
Dzięki jego doradztwu i działaniom, sprzedaż w hotelu wyraźnie wzrosła.

– Józef Bąk – Hotel Halny –

Jak pracujemy?

1

Analizujemy dane

Wykorzystujemy wszystkie dostępne dane analityczne i benchmarkujemy konkurencję – analizujemy informacje, które pozwolą na dobór odpowiedniej strategii.
2

Opracowujemy strategię

W oparciu o cele biznesowe hotelu przygotowujemy strategię nastawioną na efekt – projektujemy kampanie przynoszące bezpośrednią sprzedaż.
3

Projektujemy i uruchamiamy

Mamy zbiór dobrych praktyk dla hoteli zebranych przez ponad 9 lat pracy z Adwords, nietuzinkowe pomysły oraz indywidualne podejście do każdego obiektu.
4

Optymalizujemy i raportujemy

Regularnie pracujemy na koncie i optymalizujemy kampanie. Nasz zaawansowany system raportowania uwzględnia wszystkie kluczowe wskaźniki efektywności z punktu widzenia hotelu.

NASI KLIENCI

Przez blisko 10 lat działalności zdobyliśmy zaufanie ponad 100 renomowanych hoteli w Polsce.
Zostań jednym z nich!

Podczas współpracy Pan Wojtek Sroka dał się poznać jako osoba profesjonalna, terminowa oraz rzeczowa. W ciągu dwóch lat zrealizowaliśmy wspólnie wiele kampanii reklamowych zakończonych 100% powodzeniem. Pan Wojtek zawsze służy dobrą radą oraz reaguje bez zbędnej zwłoki na zgłaszane potrzeby zmian. Hotel Bukowy Park z czystym sumieniem poleca usługi firmy Pana Wojtka Sroki.

– Marcin Kamiński – Dyrektor Hotelu Bukowy Park –

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Twój hotel potrzebuje wsparcia w Internecie? Skontaktuj się z nami i już teraz poznaj ogromne możliwości naszych narzędzi!
  1. DANE REJESTROWE

    GET IN WEB Wojciech Sroka
    01-568 Warszawa, ul. Pogonowskiego 29/2
    NIP 884-237-64-31, REGON 141226918

  2. TELEFON

    +48 533 928 603