Google Adwords

DLA BRANŻY HOTELARSKIEJ

Masz kampanie w Google które nie przynoszą rezultatów? Masz obawy, że kampania jest prowadzona źle? Nie potrafisz zmierzyć jej wyników bo otrzymywane raporty są tajemnicze lub nie masz ich w ogóle? Poprowadzimy Twoje kampanie z gwarantowaną skutecznością obniżenia kosztów i podniesienia ich jakości.

Mamy nietuzinkowe pomysły oparte o wieloletnie doświadczenie. Wyróżniamy się wyjątkową jakością i przejrzystością przygotowywanych kampanii. Jesteśmy jedyną agencją w Polsce świadczącą usługi dla branży hotelarskiej w zakresie marketingu internetowego w ramach programów Google. Ponad 9 lat pracy dla najlepszych polskich hoteli pozwoliło nam na wypracowanie sprawdzonych metod, które przynoszą efekty w pierwszym dniu uruchomienia kampanii.

Firma Get In Web tworzy czytelne kampanie przynoszące wysokie współczynniki konwersji e-commerce w ramach naszych kanałów ruchu.

Nie marnujemy budżetów Klienta na nietrafne kliknięcia, błędne konfiguracje, bezsensowne eksperymenty – potrafimy przewidzieć wszystko dzięki doświadczeniu w branży, indywidualnej analizie hotelu i jego otoczenia oraz bogatym zasobom danych do targetowania i wykluczania. Efektywne kampanie sprzedażowe w wyszukiwarce o czytelnej architekturze w połączeniu z przekazami reklamowymi, rozszerzeniami reklam i najwyższymi wynikami jakości na koncie Adwords to nasz standard.

Mamy metody na kampanie remarketingowe i GDN łączące zasięg ze sprzedażą. Doskonale radzimy sobie z pozyskiwaniem klienta biznesowego. Tu gdzie inni zjadają zęby, my mamy wypracowane sposoby na sprzedaż sal konferencyjnych. Nasze nietuzinkowe pomysły na kampanie często wyznaczają trend w hotelarstwie zdobywając następnie wielu naśladowców. To jednak nasi Klienci zawsze są pierwsi. Hotel naszego Klienta traktujemy jak swój własny dbając o niskie koszty pozyskiwania ruchu i jego wysoką jakość. Wspólnie z Tobą wyznaczymy cele, które zrealizujemy w sposób przekraczający Twoje oczekiwania.

Zobacz jakie rozwiązania możemy zaoferować dla Twojego hotelu:

Google Adwords dla hoteli

REKLAMA W WYSZUKIWARCE

Nasz flagowy produkt który pozwoli Ci trafić
do Twojego potencjalnego klienta tuż przed jego decyzją o rezerwacji

Przygotowujemy efektywne kampanie oparte o trafne reklamy i słowa kluczowe dbając o najwyższe wyniki jakości dla Twojego konta. Zapewnimy Ci wysokie pozycje w wyszukiwarce Google przy niskich kosztach kliknięć.

 • Kampanie chroniące markę
 • Generowanie bezpośredniej sprzedaży
 • Wysokie pozycje w Google

ZAAWANSOWANY REMARKETING

Skutecznie przywrócimy na ścieżkę zakupową użytkowników którzy porzucili swoją rezerwację. Odzyskamy cenny ruch dla Twojej kampanii biznesowej.

Remarketing jest rodzajem reklamy w sieci wyszukiwania i sieci reklamowej która pozwala na dotarcie do użytkowników, którzy odwiedzali już stronę Twojego hotelu. Szereg strategii które oferujemy świetnie sprawdza się w kampaniach indywidualnych oraz biznesowych.

 • Odzyskiwanie utraconych koszyków rezerwacji
 • Niezbędne wsparcie ścieżki zakupowej
 • Cenne źródło pozyskiwania Klienta biznesowego

Remarketing dla hotelu

Youtube dla hoteli

REKLAMA WIDEO

Dźwięk, obraz i słowo – zbudujemy świadomość marki Twojego hotelu za pomocą rewolucyjnej reklamy wideo na YouTube.

Reklamę w popularnym serwisie wideo wyróżnia wiele metod kierowania reklam, dokładny pomiar efektywności oraz pełną kontrolę wydatków. W przeciwieństwie do reklamy TV nie musisz być dużym reklamodawcą – YouTube jest dostępny dla wszystkich.

 • Niezliczone możliwości targetowania
 • Olbrzymi zasięg reklamy
 • Niskie koszty obejrzenia Twojego wideo

KAMPANIE ZASIĘGOWE GDN

Zbudujemy ogromny zasięg dla Twojej kampanii niezależnie od segmentu. Wyznaczymy cele które zrealizujemy w ponadprzeciętny sposób.

Nasze kampanie w sieci reklamowej Google Display Network wyróżniają się realizując główny cel -angażują użytkowników. Skutecznie dotrzemy zarówno do Twoich klientów biznesowych jak i indywidualnych. Wypracowaliśmy sposoby, aby z kampanii GDN stworzyć cenne i tanie źródło ruchu dla Twojego hotelu.

 • Doskonały sposób wzmacniania marki
 • Precyzyjne możliwości targetowania
 • Niskie koszty jednostkowych kliknięć

Kampanie zasięgowe GDN

Kampanie dla biznesu

KAMPANIE DSK DLA BIZNESU

Innowacyjna forma kierowania reklam w naszym wykonaniu to doskonały sposób na sprzedaż sal konferencyjnych.

Tradycyjne kampanie biznesowe w wyszukiwarce często są ograniczane potencjałem oraz drogie. Display Select Keyword w sieci reklamowej Google to rozwiązanie pozwalające na skuteczne docieranie do segmentu b2b.

 • Niskie koszty emisji reklam
 • Precyzyjny mechanizm targetowania
 • Wysoka jakość sprowadzanego ruchu

REKLAMA MOBILNA

Idealny sposób na promocję hotelowej restauracji wśród turystów z okolicy.

Ale nie tylko. Zapewnimy doskonałą widoczność na urządzeniach mobilnych wśród zainteresowanych wszystkimi Twoimi usługami. Wyszukiwania mobilne stanowią już ponad połowę zapytań do Google – wykorzystamy dla Ciebie ten trend.

 • Elastyczne formaty reklamowe
 • Efektywne wykorzystanie zjawiska shiftingu
 • Pełna mierzalność efektów kampanii

Reklama mobilna dla hotelarstwa

Gmail dla hoteli

REKLAMA W GMAIL.COM

Dotrzemy do klientów Twojego hotelu dzięki innowacyjnemu i angażującemu formatowi reklam, zaprojektowanemu z myślą o Gmailu.

Reklama Gmail to dobry sposób na budowanie świadomości marki, zwiększanie przywiązania do marki Twojego hotelu oraz generowanie sprzedaży poprzez precyzyjne kierowanie zainteresowanych użytkowników do pożądanego etapu cyklu konwersji.

 • Przekaz dostosowany do użytkownika
 • Wysoki współczynnik otwarć
 • Ekonomiczny model płatności

GOOGLE HOTEL ADS

Umożliwia rezerwację bezpośrednio z poziomu wyszukiwarki wyświetlając ceny pokoi oferowane w Twoim Booking Engine.

 • Zwiększenie bezpośredniej sprzedaży
 • Rozliczanie w dwóch modelach płatności
 • Wykorzystanie siły marki

Google Hotel Ads

Masz pytania lub chcesz otrzymać niezobowiązującą ofertę?

Zadzwoń do nas – tel. 533 928 603 i przekonaj się co możemy dla Ciebie zrobić!